homebank - en to lt translation catalogue (517 entries)

note: "translator-credits"	, "trans",
en: Free, easy, personal accounting for everyone.
lt: Nemokama, paprasta naudoti asmeninių finansų apskaita kiekvienam

en: HomeBank
lt: Namų buhalterija (HomeBank)

en: Day
lt: Diena

en: Week
lt: Savaitė

en: Month
lt: Mėnuo

en: Year
lt: Metai

en: (archive %d)
lt: (šablonas %d)

en: Manage Archives
lt: Tvarkyti šablonus

en: <b>General infos</b>
lt: <b>Pagrindinė informacija</b>

en: _Amount:
lt: _Kiekis:

en: _Payee:
lt: _Gavėjas (davėjas):

en: _Category:
lt: _Kategorija:

en: Pay_ment:
lt: Mokėjimas:

en: Of notebook _2
lt: Iš čekių knygelės 2

en: _To account:
lt: _Į sąskaitą

en: <b>Optional infos</b>
lt: <b>Papildoma informacija</b>

en: _Description:
lt: _Aprašymas:

en: A_ccount:
lt: _Sąskaita:

en: _Validated
lt: Pa_tvirtinta

en: _Remind
lt: Pri_minimas

en: <b>Automated insertion</b>
lt: <b>Automatinis įterpimas</b>

en: _Activate
lt: _Aktyvuoti

en: _Limit to:
lt: _Apribota iki:

en: t_imes
lt: kartai

en: Ever_y:
lt: Kas

en: _Unit:
lt: _Vienetai:

en: _Next on:
lt: _Toliau:

en: File format error
lt: Failo formato klaida

en: The csv file must contains the exact numbers of column,
    separated by a semi-colon, read the help for more details.
lt: CSV failas turi turėti tikslų stulpelių skaičių,
    atskirtą kabliataškiu, skaitykite žinyną dėl išsamesnės informacijos.

en: Manage Budget
lt: Tvarkyti biudžetą

en: <b>Budget for each month</b>
lt: <b>Biudžetas kiekvienam mėnesiui</b>

en: is the same
lt: toks pat

en: is different
lt: skiriasi

en: _Import
lt: _Importuoti

en: E_xport
lt: E_ksportuoti

en: (none)
lt: (nėra)

en: _Option:
lt: _Pasirinkimas:

en: All
lt: Visi

en: None
lt: Nėra

en: Invert
lt: Priešingai

en: <b>Filter Date</b>
lt: <b>Filtruoti datas</b>

en: _From:
lt: _Nuo:

en: _To:
lt: _Iki:

en: <b>Filter Text</b>
lt: <b>Filtruoti tekstą</b>

en: _Info:
lt: _Informacija:

en: _Tag:
lt: _Tagai:

en: <b>Filter Amount</b>
lt: <b>Filtruoti kiekius</b>

en: <b>Filter State</b>
lt: <b>Filtruoti būsenas</b>

en: validated
lt: patvirtintas

en: remind
lt: priminti

en: Force:
lt: Visada:

en: display 'Added'
lt: rodyti „Pridėtas“

en: display 'Edited'
lt: rodyti „Pakeistas“

en: <b>Filter Payment</b>
lt: <b>Filtruoti mokėjimus</b>

en: Edit Filter
lt: Keisti filtrą

note: common (date + state + amount)
en: General
lt: Pagrindinis

en: Category
lt: Kategorija

en: Payee
lt: Gavėjai

en: Account
lt: Sąskaita

en: Add transaction
lt: Pridėti naują operaciją

en: Inherit transaction
lt: Klonuoti operaciją

en: Modify transaction
lt: Keisti operacijos duomenis

en: <b>General information</b>
lt: <b>Pagrindinė informacija</b>

en: _Date:
lt: _Data:

en: Date accepted here are:
    day,
    day/month or month/day,
    and complete date into your locale
lt: Datą galite įvesti pasirinkdami iš kalendoriaus
    arba paprasčiausiai įrašydami dieną, 
    ar dieną/mėnesį (arba mėnesį/dieną), 
    ar pilną datą (su metais)

en: Autocompletion and direct seizure
    is available for Payee
lt: Gavėją ar davėją galite pasirinkti iš sąrašo arba 
    tiesiog rašykite ir rinkitės iš pateikiamų pasiūlymų

en: Autocompletion and direct seizure
    is available for Category
lt: Kategoriją galite pasirinkti iš sąrašo arba 
    tiesiog rašykite ir rinkitės iš pateikiamų pasiūlymų

en: <b>Optional information</b>
lt: <b>Papildoma informacija</b>

en: _Tags:
lt: _Žymės:

en: _Fill with archive:
lt: Už_pildyti iš šablono:

en: Interface
lt: Sąsaja

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Display format
lt: Rodymo formatai

en: Import options
lt: Importo nustatymai

en: Report options
lt: Ataskaitų parinktys

en: Euro options
lt: Euro parinktys

en: System defaults
lt: Pradiniai sistemos nustatymai

en: Icons only
lt: Tik piktogramos

en: Text only
lt: Tik tekstas

en: Text under icons
lt: Tekstas virš piktogramų

en: Text beside icons
lt: Tekstas šalia piktogramų

en: Tango light
lt: Tango šviesiai

en: Tango medium
lt: Tango vidutiniškai

en: Tango dark
lt: Tango tamsiai

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Add to info
lt: Įdėti į informacijos lauką

en: Add to description
lt: Įdėti į aprašymo lauką

en: <b>OFX/QFX options</b>
lt: <b>OFX/QFX nustatymai</b>

en: Import _memo field:
lt: _Memo lauko importavimas:

en: <b>Statistics options</b>
lt: <b>Statistikos parinktys</b>

en: Show by _amount
lt: Rodyti pagal kiekį

en: Show _rate column
lt: Rodyti santykio stulpelį

en: Show _details
lt: Rodyti _išsamiai

en: <b>Budget options</b>
lt: <b>Biudžeto parinktys</b>

en: <b>General</b>
lt: <b>Bendrieji</b>

en: _Enable
lt: Į_jungti

en: Fill from:
lt: Užpildyti iš:

en: Country:
lt: Šalis:

en: Value:
lt: Vertė:

en: <b>Numbers format</b>
lt: <b>Skaičių formatas</b>

en: Prefix symbol:
lt: Priešdėlio simbolis:

en: Suffix symbol:
lt: Priesagos simbolis:

en: Decimal char:
lt: Dešimtųjų simbolis:

en: Grouping char:
lt: Grupavimo simbolis:

en: _Frac digits:
lt: Skaičius po kablelio:

en: <b>Date options</b>
lt: <b>Datos parinktys</b>

en: _Date format:
lt: _Datos formatas:

en: <b>Numbers options</b>
lt: <b>Skaičių parinktys</b>

en: <b>Measurement units</b>
lt: <b>Matavimo vienetai</b>

en: Use _Imperial units
lt: Naudoti Angliškąjį matą

en: <b>Transaction list</b>
lt: <b>Operacijų sąrašas</b>

en: Drag & drop to change the order
lt: Paimk & paleisk eiliškumo pakeitimui

en: _Toolbar:
lt: _Įrankinė:

en: <b>Amount colors</b>
lt: <b>Kiekio spalvos</b>

en: Uses custom colors
lt: Naudoja pasirenkamas spalvas

en: _Preset:
lt: Parinkti _nustatymai:

en: _Expense:
lt: Išlaidos:

en: _Income:
lt: _Pajamos:

en: _Warning:
lt: Į_spėjimai:

en: <b>Treeview</b>
lt: <b>Sąrašų išvaizda</b>

en: Show rules hint
lt: Aiškiau atskirti eilutes

en: <b>Folders</b>
lt: <b>Aplankai</b>

en: _Wallet:
lt: _Piniginė:

en: _Import:
lt: _Importuoti:

en: _Export:
lt: _Eksportuoti:

en: _Run the wizard
lt: _Vykdyti vedlį

en: <b>Initial date filter</b>
lt: <b>Pagrindinis datos filtras</b>

en: _Range:
lt: _Sritis:

en: <b>Start behaviour</b>
lt: <b>Paleidimo nustatymai</b>

en: Load last opened file
lt: Įkelti paskutinį atvertą failą

en: Show splash
lt: Prisistatymo langas

en: <b>Transaction</b>
lt: <b>Operacija</b>

en: Inherit also original date
lt: Klonuojant operaciją nukopijuoti ir datą

en: Preferences
lt: Nustatymai

en: Info
lt: Informacija

en: Description
lt: Aprašymas

note: column: Amount
en: Amount
lt: Kiekis

note: column: Expense
en: Expense
lt: Išlaidos

note: column: Income
en: Income
lt: Pajamos

en: Tags
lt: Žymės

en: Visible
lt: Matomas

en: Column
lt: Stulpelis

en: Wallet properties
lt: Elektroninės piniginės savybės

en: _Owner:
lt: _Savininkas:

en: <b>Automatic transactions</b>
lt: <b>Automatiniai pavedimai</b>

en: _Insert:
lt: _Iterpti:

note: TRANSLATORS: there is a spinner on the left of this label, and so you have 0....x days into the future
en: days into the future
lt: dienos į priekį

en: <b>Car cost</b>
lt: <b>Automobilio išlaidos</b>

note: name, stock id, label
en: _Account
lt: Sąskaita

en: Transacti_on
lt: _Operacija

en: _Actions
lt: _Veiksmai

en: _Tools
lt: _Įrankiai

en: _Close
lt: _Užverti

en: Close the current account
lt: Užverti einamąją sąskaitą

note: name, stock id, label, accelerator, tooltip
en: _Filter...
lt: _Filtruoti...

en: Open the list filter
lt: Atidaryti sąrašo filtrą

en: _Add...
lt: _Pridėti...

en: Add a new transaction
lt: Pridėti naują operaciją

en: _Inherit...
lt: K_lonuoti...

en: Inherit from the active transaction
lt: Pridėti naują operaciją nukopijuojant duomenis iš pasirinktos operacijos

en: _Edit...
lt: _Keisti...

en: Edit the active transaction
lt: Keisti parinktą operaciją

en: (In)_Validate
lt: (Ne)_Atlikta

en: Validate the active transactions
lt: Patvirtinti pasirinktas operacijas

en: _Remove...
lt: Pa_šalinti...

en: Remove the active transactions
lt: Pašalinti pasirinktas operacijas

en: Make an archive...
lt: Daryti šabloną...

en: Auto. Assignments
lt: Automatiniai priskyrimai

en: Run auto assignments
lt: Vykdyti automatinius priskyrimus

en: Export CSV...
lt: Eksportuoti CSV...

en: Export as CSV
lt: Eksportuoti kaip CSV

en: No transaction changed
lt: Nepakeista nei viena operacija

en: %d transactions auto assigned
lt: %d operacij. priskirtos automatiškai

en: Auto assigment result
lt: Automatinių priskyrimų rezultatas

en: Do you want to create an Archive with
    each of the selected transaction ?
lt: Ar Jūs norite sukurti šabloną iš kiekvienos pasirinktos operacijos?

en: (new archive)
lt: (naujas šablonas)

en: Do you want to delete
    each of the selected transaction ?
lt: Ar Jūs norite pašalinti kiekvieną parinktą operaciją?

en: %d transactions selected, %d hidden
lt: %d operacija(ų) parinkta(os), %d paslėpta(os)

note: TRANSLATORS: detail of the 3 %s which are some amount of selected transaction, 1=total 2=income, 3=expense
en: %d transactions selected, %d hidden :: %s ( %s - %s)
lt: %d operacija(ų) parinkta(os), %d paslėpta(os); suma :: %s (%s gauta - %s išleista)

en: Modify date...
lt: Pataisyti datą...

en: Modify info...
lt: Keisti informaciją...

en: Modify payee...
lt: Keisti gavėjus...

en: Modify description...
lt: Pataisyti aprašymą...

en: Modify amount...
lt: Pataisyti kiekį...

en: Modify category...
lt: Keisti kategoriją...

en: Modify tags...
lt: Keisti žymę

en: Add
lt: Pridėti

en: Inherit
lt: Klonuoti

en: Edit
lt: Keisti

en: Filter
lt: Filtras

en: Validate
lt: Tvirtinti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: _Month:
lt: _Mėnuo:

en: _Year:
lt: _Metai:

en: Future:
lt: Ateitis:

en: Today:
lt: Šiandien:

en: Bank:
lt: Bankas

note: TRANSLATORS: this is for Euro specific users, a toggle to display in 'Minor' currency
en: Minor
lt: Šalutinis

note: name, stock id, label
en: _File
lt: _Failas

en: _Edit
lt: _Keisti

en: _View
lt: _Rodyti

en: _Manage
lt: _Tvarkyti

en: _Transactions
lt: _Operacijos

en: _Reports
lt: _Ataskaitos

en: T_ools
lt: Į_rankiai

en: _Help
lt: _Pagalba

note: { "Import"       , NULL, N_("Import") },
en: Export to
lt: Eksportuoti į

note: name, stock id, label, accelerator, tooltip FileMenu
en: _New
lt: _Naujas

en: Create a new wallet
lt: Sukurti naują elektroninę piniginę

en: _Open...
lt: _Atverti...

en: Open a wallet
lt: Atverti piniginę

en: _Save
lt: _Išsaugoti

en: Save the current wallet
lt: Išsaugoti einamą piniginę

en: Save As...
lt: Įrašyti kaip...

en: Save the current wallet with a different name
lt: Išsaugoti einamą piniginę kitu vardu

en: Revert
lt: Atstatyti

en: Revert to a saved version of this file
lt: Sugrąžinti į išsaugotą šio failą versiją

en: Import QIF/OFX/CSV...
lt: Importuoti QIF/OFX/CSV...

en: Open the import assistant
lt: Atverti duomenų importavimo asistentą

en: _Properties...
lt: _Savybės...

en: Configure wallet
lt: Konfigūruoti elektroninę piniginę

en: Close the current wallet
lt: Užverti einamą piniginę

en: _Quit
lt: _Išeiti

en: Quit homebank
lt: Išeiti iš namų buhalterijos

note: Export Menu
en: QIF Format...
lt: QIF formatas

en: Open the export to QIF assistant
lt: Atverti eksporto į QIF padėjėją

note: EditMenu
en: Preferences...
lt: Nustatymai...

en: Configure homebank
lt: Konfigūruoti namų buhalteriją

note: ManageMenu
en: Acc_ounts...
lt: Sąs_kaitos

en: Configure the accounts
lt: Konfigūruoti sąskaitas

en: _Payees...
lt: _Gavėjai...

en: Configure the payees
lt: Konfigūruoti gavėjus bei davėjus (mokėtojus)

en: Categories...
lt: Kategorijos...

en: Configure the categories
lt: Konfigūruoti operacijų kategorijas

en: Arc_hives...
lt: Š_ablonai...

en: Configure the archives
lt: Konfigūruoti šablonus

en: Budget...
lt: Biudžetas

en: Configure the budget
lt: Konfigūruoti biudžetą

en: Assignments...
lt: Priskyrimai...

en: Configure the automatic assignments
lt: Konfigūruoti automatinius priskyrimus

note: OperationMenu
en: Show...
lt: Rodyti...

en: Shows selected account transactions
lt: Žiūrėti pasirinktos sąskaitos operacijas

en: Add...
lt: Pridėti...

en: Check automated...
lt: Tikrinti ar yra automatinių...

en: Insert pending automated transactions
lt: Įterpti laukiančius automatinius pavedimus (operacijas)

note: ReportMenu
en: _Statistics...
lt: _Statistika...

en: Open the Statistics report
lt: Atverti statistikos ataskaitą

en: _Trend Time...
lt: _Tendencijos...

en: Open the Trend Time report
lt: Atverti tendencijų ataskaitą

en: B_udget...
lt: B_iudžetas...

en: Open the Budget report
lt: Atverti biudžeto ataskaitą

en: Ove_rdrawn...
lt: Perviršis ...

en: Open the Overdrawn report
lt: Atverti perviršio ataskaitą

en: _Car cost...
lt: _Automob. išlaidos...

en: Open the Car cost report
lt: Atverti automobilio išlaidų ataskaitą

note: ToolsMenu
en: Import Amiga...
lt: Importuoti Amiga

en: Import a file in Amiga 3.0 format
lt: Importuoti failą Amiga 3.0 formatu

note: HelpMenu
en: _Contents
lt: _Turinys

en: Documentation about HomeBank
lt: Namų buhalterijos (HomeBank) dokumentacija

en: Show welcome dialog...
lt: Rodyti pasveikinimo vedlio langą...

en: Get Help Online...
lt: Gauti pagalbą Internete...

en: Connect to the LaunchPad website for online help
lt: Prisijungti prie LaunchPad tinklapio pagalbos sistemos

en: Translate this Application...
lt: Išversti programą

en: Connect to the LaunchPad website to help translate this application
lt: Prisijungti prie LaunchPad tinklapio norint padėti versti šią programą

en: Report a Problem...
lt: Pranešti apie problemą...

en: Connect to the LaunchPad website to help fix problems
lt: Prisijungti prie LaunchPad tinklapio, kad padėti taisyti problemas

en: _About
lt: _Apie

en: About HomeBank
lt: Apie HomeBank programą

note: name         , stockid, label, accelerator, tooltip, callback, is_active
en: _Toolbar
lt: _Įrankių juosta

en: _Statusbar
lt: _Būklės juosta

en: _Upcoming
lt: Planuojamas operacijas

en: Minor currency
lt: Antraeilė valiuta

en: Welcome to HomeBank
lt: Sveikiname paleidus HomeBank

en: What do you want to do:
lt: Ką norite atlikti:

en: Create a _new wallet
lt: Sukurti _naują elektroninę piniginę

en: _Open an existing wallet
lt: _Atverti anksčiau sukurtą piniginę

en: Open the _example file
lt: Atverti pavyzdinį piniginės _failą

en: Do you want to save the changes
    in the current file ?
lt: Ar jūs norite įrašyti pakeitimus šiame faile ?

en: If you do not save, %d changes will be
    definitively lost.
lt: Jei neišsaugosite, %d pakeitimai bus 
    prarasti negrižtamai.

en: Do _not save
lt: Neišsaugoti

note: fix: v4.0
en: (Nobody)
lt: (Niekas)

en: <b>Total</b>
lt: <b>Visos</b>

en: No transaction to insert
lt: Nėra operacijų įterpimui

en: %d transactions inserted
lt: %d operacija(os) įterpta(os)

en: Check automated transactions result
lt: Automatinių pavedimų patikrinimo rezultatas

en: Import Amiga file
lt: Importuoti Amiga failą

en: Revert to the previously saved file of '%s'?
lt: Perversti į prieš tai išsaugotą failą '%s'?

en: - Changes made to the wallet will be permanently lost
    - Wallet will be restored to the last save (.xhb~)
lt: - El. piniginėje padaryti pakeitimai bus negrįžtamai prarasti
    - El. piniginės failas bus atstatytas iš paskutinės išsaugotos kopijos (.xhb~)

en: File error
lt: Failo klaida

en: The file %s is not a valid HomeBank file.
lt: Šis failas %s nėra tinkamas HomeBank failas.

en: <b>Accounts</b>
lt: <b>Sąskaitos</b>

en: Open
lt: Atverti

note: TRANSLATORS: an archive is stored transaction buffers (kind of bookmark to prefill manual insertion)
en: Archive
lt: Šablonai

note: column: Income
en: Budget
lt: Biudžetas

en: Show
lt: Rodyti

en: Statistics
lt: Statistika

en: Overdrawn
lt: Perviršis

en: Carcost
lt: Auto. išlaidos

en: Open a file
lt: Atverti failą

en: Open a recently used file
lt: Atverti neseniai naudotą failą

en: <b>Accounts summary</b>
lt: <b>Sąskaitų santrauka</b>

en: <b>Upcoming automated transactions</b>
lt: <b>Planuojamos automatinės operacijos (pavedimai)</b>

en: Output version information and exit
lt: Rodyti versijos informaciją ir baigti darbą

en: [FILE]
lt: [FAILAS]

en: Export as QIF
lt: Eksportuoti kaip QIF

en: QIF files
lt: QIF failai

en: All files
lt: Visi failai

en: Import from CSV
lt: Importuoti iš CSV

en: CSV files
lt: CSV failai

en: Open homebank file
lt: Atverti namų buhalterijos (homebank) failą

en: Save homebank file as
lt: Išsaugoti homebank failą kaip

en: HomeBank files
lt: HomeBank failai

en: Amiga files
lt: Amiga failai

en: No suitable web browser executable could be found.
lt: Nepavyko rasti susijusios naršyklės programos

en: Could not display the URL '%s'
lt: Nepavyko parodyti nuorodos „%s“

en: HomeBank options
lt: HomeBank nustatymai

en: Unable to open '%s', the file does not exist.
lt: Nepavyko atverti '%s', failas neegzistuoja.

en: invalid csv format
lt: netinkamas csv formatas

en: Import HomeBank Amiga File
lt: Importuoti namų buhalterijos (HomeBank) Amiga varianto failą

en: Wrong Amiga file version %d.%d
    ( must be > 3.0 )
lt: Neteisinga Amiga failo versija %d.%d

en: HomeBank Import Assistant
lt: HomeBank importavimo asistentas

en: Select a file
lt: Pasirinkite failą

en: Update your accounts
lt: Atnaujinti savo sąskaitas

en: (account %d)
lt: (sąskaita %d)

en: Please select a file...
lt: Prašom parinkti failą

en: QIF file recognised !
lt: QIF failas atpažintas

en: OFX file recognised !
lt: OFX failas atpažintas !

en: ** OFX support is disabled **
lt: QFX palaikymas išjungtas

en: CSV operation file recognised !
lt: CSV failas atpažintas !

en: Unknown/Invalid file...
lt: Nežinomas/netinkamas failas...

en: new account
lt: Nauja sąskaita

en: _Name:
lt: _Pavadinimas:

en: existing account
lt: Esanti sąskaita

en: Error
lt: Klaida

en: HomeBank Import Assistant - (%d of %d)
lt: HomeBank importavimo asistentas - (%d of %d)

en: OFX/QFX files
lt: OFX/QFX failai

en: Filename:
lt: Failo vardas:

en: Content:
lt: Turinys:

en: Date _tolerance:
lt: Datos tolerancija:

note: TRANSLATORS: there is a spinner on the left of this label, and so you have 0....x days of date tolerance
en: days
lt: dienos

en: <b>File informations</b>
lt: <b>Failų informacija</b>

en: <b>Account to import</b>
lt: <b>Sąskaita importavimui</b>

en: <b>Transactions to import</b>
lt: <b>Importuotinos operacijos</b>

en: to update
lt: atnaujinti

en: to create
lt: sukurti

en: <b>Transactions</b>
lt: <b>Operacijos</b>

en: to import
lt: importuoti

en: to reject
lt: atmesti

en: <b>Create new</b>
lt: <b>Kurti naują</b>

en: Import into
lt: Importuoti į

en: Action
lt: Veiksmas

en: HomeBank name
lt: HomeBank pavadinimas

en: Type
lt: Tipas

note: State column = gtk_tree_view_column_new(); gtk_tree_view_column_set_title(column, _("State")); renderer = gtk_cell_renderer_pixbuf_new (); gtk_cell_renderer_set_fixed_size(renderer, GLOBALS->lst_pixbuf_maxwidth, -1); gtk_tree_view_column_pack_start(column, renderer, TRUE); gtk_tree_view_column_set_c
en: Bank
lt: Bankas

note: Today
en: Today
lt: Šiandien

note: Future
en: Future
lt: Ateities

en: State
lt: Būsena

en: Date
lt: Data

en: Next on
lt: Sekantis

en: Remaining
lt: Liko

en: Subcategory
lt: Subkategorija

en: Exp. & Inc.
lt: Išlaidos ir pajamos

en: Spent & Budget
lt: Biudžetas

note: column: Expense
en: Spent
lt: Išleista

note: column: Balance
en: Decay
lt: Nuosmukis

en: List
lt: Sąrašas

en: View results as list
lt: Rodyti rezultatus kaip sąrašą

en: Bar
lt: Juostinė

en: View results as bars
lt: Vaizduoti rezultatus juostiniu

en: Detail
lt: Išsamiai

en: Toggle detail
lt: Įjungti išsamų vaizdavimą

en: Legend
lt: Legenda

en: Toggle legend
lt: Įjungti legendą

note: { "Filter"  , "hb-filter"    , N_("Filter") , NULL,   N_("Edit the filter"), G_CALLBACK (trendtime_action_filter) },
en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Refresh results
lt: Atnaujinti rezultatus

en: Budget report
lt: Biudžeto ataskaita

en: <b>Display</b>
lt: <b>Rodymas</b>

en: _For:
lt: _Pagal:

en: _Kind:
lt: Rūšis:

en: _View:
lt: _Vaizdas:

en: _Zoom X:
lt: _X mąstelis:

en: _Minor currency
lt: Antraeilė valiuta

en: <b>Date filter</b>
lt: Datos filtras

en: Decay:
lt: Nuosmukis:

en: Budget:
lt: Biudžetas:

en: Spent:
lt: Išleista:

en: Car report
lt: Automobilio ataskaita

en: _Car category:
lt: Automobilio _kategorija:

en: Total
lt: Viso

en: Meter:
lt: Atstumas:

en: Consumption:
lt: Suvartota:

en: Fuel cost:
lt: Degalų išlaidos:

en: Other cost:
lt: Kitos išlaidos:

en: Total cost:
lt: Viso išleista

note: LST_CAR_DATE, LST_CAR_WORDING, LST_CAR_METER, LST_CAR_FUEL, LST_CAR_PRICE, LST_CAR_AMOUNT, LST_CAR_DIST, LST_CAR_100KM column: Wording column = gtk_tree_view_column_new(); gtk_tree_view_column_set_title(column, _("Wording")); gtk_tree_view_append_column (GTK_TREE_VIEW(view), column); renderer = gtk_
en: Meter
lt: Skaitiklis

note: column: Fuel load
en: Fuel
lt: Degalai

note: column: Price by unit
en: Price
lt: Kaina

note: column: Distance done
en: Dist.
lt: Atstumas

en: Line
lt: Linija

en: View results as lines
lt: Vaizduoti rezultatus linijiniu

en: Overdrawn report
lt: Perviršio ataskaita

note: column: Balance
en: Balance
lt: Balansas

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Quarter
lt: Ketvirtis

en: Jan
lt: Sausis

en: Feb
lt: Vasaris

en: Mar
lt: Kovas

en: Apr
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužė

en: Jun
lt: Birželis

en: Jul
lt: Liepa

en: Aug
lt: Rugpjūtis

en: Sep
lt: Rugsėjis

en: Oct
lt: Spalis

en: Nov
lt: Lapkritis

en: Dec
lt: Gruodis

note: header
en: Time slice
lt: Laiko intervalas

en: _Account:
lt: _Sąskaita

en: Show _all
lt: Rodyti _visas

en: _Cumulate
lt: S_umuoti

en: _View by:
lt: _Rodyti pagal:

en: Pie
lt: Skritulinė

en: View results as pies
lt: Vaizduoti rezultatus skrituliniu

en: Rate
lt: Santykis

en: Toggle rate
lt: Įjungti santykį

en: Edit the filter
lt: Keisti filtrą

en: Tag
lt: Žymė

en: All date
lt: Visos datos

en: Current month
lt: Šis mėnuo

en: Current year
lt: Šie metai

en: Previous month
lt: Ankstesnis mėnuo

en: Previous year
lt: Ankstesni metai

en: Last 30 days
lt: Paskutinės 30 dienų

en: Last 2 months
lt: Paskutiniai 2 mėnesiai

en: Last 3 months
lt: Paskutiniai 3 mėnesiai

en: Last 4 months
lt: Paskutiniai 4 mėnesiai

en: Last 6 months
lt: Paskutiniai 6 mėnesiai

en: Last 12 months
lt: Paskutiniai 12 mėnesių

en: All month
lt: Visi mėnesiai

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: June
lt: Birželis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: December
lt: Gruodis

note: header
en: Result
lt: Rezultatas

en: expense
lt: išlaidos

en: Statistics Report
lt: Statistinė ataskaita

en: By _amount
lt: Pagal kiekį

en: Balance:
lt: Balansas:

en: Income:
lt: Pajamos:

en: Expense:
lt: Išlaidos:

en: Cash
lt: Grynieji

en: Asset
lt: Turtas

en: Credit card
lt: Kreditinė kortelė

en: Liability
lt: Įsipareigojimai

en: Remove not allowed
lt: Pašalinimas neleidžiamas

en: This account is used and cannot be removed.
lt: Ši sąskaita yra naudojama ir negali būti pašalinta

en: Manage Accounts
lt: Tvarkyti sąskaitas

en: <b>Informations</b>
lt: <b>Informacija</b>

en: _Type:
lt: _Tipas:

en: N_umber:
lt: _Numeris:

en: _Bank name:
lt: _Banko pavadinimas:

en: Include in the budget
lt: Įeina į biudžetą

en: This account was closed
lt: Ši sąskaita yra uždaryta

en: <b>Balances</b>
lt: <b>Balansai</b>

en: _Initial:
lt: _Pradinis:

en: _Overdrawn at:
lt: Perviršis nuo

en: <b>Cheque number</b>
lt: <b>Čekio numeris</b>

en: Notebook _1:
lt: Čekių knygelė 1

en: Notebook _2:
lt: Čekių knygelė 2

en: (assignment %d)
lt: (priskyrimo tekstas %d)

en: Manage Assignments
lt: Tvarkyti priskyrimus

en: <b>Search in Description</b>
lt: <b>Ieškoti Aprašyme</b>

en: Contains the _text:
lt: Yra _tekstas:

en: Case _sensitive
lt: Skirti _didžiąsias ir mažąsias raides

en: <b>Automatic assignments</b>
lt: <b>Automatiniai priskyrimai</b>

en: New wallet (%d of %d)
lt: Nauja elektroninė piniginė (žingsnis %d iš %d)

en: Not found
lt: Nerasta

en: Owner:
lt: Savininkas:

en: <b>System detection</b>
lt: <b>Sistemos kalbų tikrinimas</b>

en: Languages:
lt: Kalbos:

en: Preset file:
lt: Pradinių nustatymų failas:

en: Initialize my categories with this file
lt: Paimti pradines operacijų kategorijas iš šio failo

en: Preset categories
lt: Pradinės operacijų kategorijos

en: Create an account
lt: Sukurkite pirmą sąskaitą

en: The csv file must contains the exact numbers of column,
    separated by a semi-colon, please see the help for more details.
lt: CSV failas turi turėti tikslų stulpelių skaičių,
    atskirtą kabliataškiu, skaitykite žinyną dėl išsamesnės informacijos.

en: Modify...
lt: Pataisyti...

en: _Income
lt: _Pajamos

en: Cannot rename this Category,
    from '%s' to '%s',
    this name already exists.
lt: Negalima pervadinti Kategorijos
    iš '%s' į '%s',
    nes toks pavadinimas jau yra

en: Move to...
lt: Perkelti į...

en: Move this category to another one ?
lt: Perkelti šią kategoriją į kitą vietą?

en: This will replace '%s' by '%s',
    and then remove '%s'
lt: Šis veiksmas pakeis „%s“ į „%s“ visose 
    operacijose ir tada išmes „%s“

en: Remove a category ?
lt: Pašalinti kategoriją?

en: If you remove '%s', archive and operation referencing this category
    will set place to 'no category'
lt: Jei pašalinsite „%s“ kategoriją, tai visų su ja susijusių operacijų bei šablonų kategorija pasidarys tuščia (be kategorijos)

en: Manage Categories
lt: Tvarkyti kategorijas

en: I_ncome
lt: Pajamos

en: Cannot rename this Payee,
    from '%s' to '%s',
    this name already exists.
lt: Negaliu pervardinti šio gavėjo,
    iš „%s“ į „%s“, nes
    toks vardas jau egzistuoja.

en: Move this payee to another one ?
lt: Perkelti šį gavėją (davėją) į kitą vietą?

en: Remove a payee ?
lt: Pašalinti gavėją/mokėtoją?

en: If you remove '%s', archive and operation referencing this payee
    will set place to 'no payee'
lt: Jei pašalinsite „%s“, tai visų su juo susijusių operacijų bei šablonų gavėjai ar mokėtojai pasidarys tušti (be jokio gavėjo ar mokėtojo)

en: Manage Payees
lt: Tvarkyti gavėjus bei mokėtojus

en: _Move
lt: _Perkelti

en: Check
lt: Čekis

en: Transfer
lt: Pavedimas

en: Internal transfer
lt: Vidinis pavedimas

en: Debit card
lt: Debetinė kortelė

en: Electronic payment
lt: Elektroninis mokėjimas

en: Deposit
lt: Depozitas

en: Inactive
lt: Neaktyvi

en: Include
lt: Įtraukti

en: Exclude
lt: Išskirti
